Форумът на Матей Казийски

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Share | 

Матей Казийски: Отборът е променен, но можем да се борим за всички титли

Go down 
АвторСъобщение
videto
Just meee
Just meee

Брой мнения : 3707
Registration date : 19.08.2008

ПисанеЗаглавие: Матей Казийски: Отборът е променен, но можем да се борим за всички титли   Съб Сеп 19, 2009 3:46 pm

Звездата на българския национален отбор по волейбол и европейския клубен шампион Итас Диатек (Тренто) Матей Казийски, коментира след контролата срещу Аква Парадизо Габека (Монтикиари), че отборът е много променен, но е сигурен, че могат да се борят за спечелване на всички състезания, в които ще участват.

"Завърнах се в Тренто след дълго лято с националния отбор, но със същия дух за победа, какъвто имах в последните два сезона", сподели Казийски. "В сравнение с миналата година отборът е много променен и ще ни отнеме известно време, за да се сработим. Независимо от това обаче съм убеден, че можем да се справим много добре. Сега ни предстои сериозна работа, а след това резултатите ще дойдат сами. Ако нямаме сериозни проблеми с контузии съм убеден, че отборът ще се бори за спечелване на всички състезания, в които ще участваме - първенството, Купата на Италия, Шампионската лига и световното клубно първенство. Очаква ни дълъг и труден сезон, но с всички резерви, а които разполага този състав мога да бъда по-голям оптимист отколкото преди", допълни звездата на България и БГ Тренто.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
scorpio
Пушка,липсваш ни!
Пушка,липсваш ни!

Брой мнения : 9132
Registration date : 20.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Матей Казийски: Отборът е променен, но можем да се борим за всички титли   Съб Сеп 19, 2009 6:55 pm

Няма как промените да не се отразят,но мисля,че и тук Тренто ще се справят!Няма как,с такъв треньор и такива играчи!!!

Матей Казийски: Отборът е променен, но можем да се борим за всички титли
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1