Форумът на Матей Казийски

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Share | 

Матей: Чака ни тежък мач с Модена, Пранди познава отлично играта ни със Соколов

Go down 
АвторСъобщение
The Punisher
"Никога не се предавай!"

Брой мнения : 1907
Registration date : 30.11.2008

ПисанеЗаглавие: Матей: Чака ни тежък мач с Модена, Пранди познава отлично играта ни със Соколов   Чет Ное 12, 2009 12:16 pm

Звездата на България и капитан на новия световен клубен шампион по волейбол Итас Диатек (Трeнто) Матей Казийски, очаква доста тежък мач срещу Модена, който е воден от националния селекционер Силвано Пранди. Срещата е отложена от 9-ия кръг на Серия А1 и ще се играе тази вечер от 21:30 часа часа българско време в зала "Пала Тренто".

"Уморени сме, но се върнахме с голям натрупан опит от световното клубно първенство в Доха и със сигурност не искаме да спираме с поредицата си от победи в Серия А1", заяви българският капитан на Тренто Матей Казийски преди дербито с Модена. "Очакваме много труден мач. Модена играе добър волейбол и продължава постоянно да подобрява играта си. Силвано Пранди познава много добре играта ми и тази на Цветан Соколов и разполага с много информация за нас, както и отбора ни. Бившият ни съотборник Марко Косимо Пископо също познава добре стила и играта на Тренто. Ще излезем внимателни и съсредоточени на полето и не трябва да мислим за това, което направихме в Катар", завърши Матей Казийски, който в неделя бе избран за най-полезен играч на световното клубно първенство в Доха.

http://sportal.bg/news.php?id=205125

bg
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
(((: Ваня :)))

Брой мнения : 9773
Registration date : 08.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Матей: Чака ни тежък мач с Модена, Пранди познава отлично играта ни със Соколов   Чет Ное 12, 2009 12:45 pm

Наистина се очертава труден мач.. А някой знае ли дали ще го дават някъде, по Rai Sport примерно, защото аз съвсем случайно открих, че я имам тази ТВ..

scorpio
Пушка,липсваш ни!
Пушка,липсваш ни!

Брой мнения : 9132
Registration date : 20.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Матей: Чака ни тежък мач с Модена, Пранди познава отлично играта ни със Соколов   Чет Ное 12, 2009 5:37 pm

Не пише нищо за излъчване или поне аз не съм намерила..
Мисля,че ще има линкове в нета и ще постна ако намеря da
Труден мач ще е ,но се надявам победата да е отново за Тренто!

"Никога не се предавай!"

Брой мнения : 1907
Registration date : 30.11.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Матей: Чака ни тежък мач с Модена, Пранди познава отлично играта ни със Соколов   Чет Ное 12, 2009 5:49 pm

Момичета,

пробвайте тук http://www.panghar.javagim.com/live-stream-itas-diatec-trentino-tn-pallavolo-modena-121109-1930

Дано стане! da

bg
Вижте профила на потребителя
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Матей: Чака ни тежък мач с Модена, Пранди познава отлично играта ни със Соколов   

Върнете се в началото 
Страница 1 от 1