Форумът на Матей Казийски

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Share | 

"Не аз спасих Тренто срещу Модена"

Go down 
АвторСъобщение
(((: Ваня :)))

Брой мнения : 9773
Registration date : 08.07.2008

ПисанеЗаглавие: "Не аз спасих Тренто срещу Модена"   Пет Ное 13, 2009 5:31 pm

Матей Казийски: Не аз спасих Тренто срещу Модена

Звездата на България и капитан на световните клубни шампиони по волейбол Итас Диатек (Тренто) Матей Казийски, коментира пред регионалния вестник в Тренто "L'Adige" след невероятната си игра при победата с 3:1 над Тренквалдер (Модена) на националния селекционер Силвано Пранди в отложен мач от 9-ия кръг на Серия А1, че не мисли, че точно той е спасил Тренто от загуба в този мач.

"Не мисля, че аз съм спасил Тренто в този мач", коментира пред регионалния вестник "L'Adige" Казийски. "Малко бяхме затруднени в началото, но не мисля, че отборът беше толкова зле. Може би успешната ми серия в края на втория гейм беше важна, защото вдигна духа на съотборниците ми за следващите геймове. Истината е, че влязохме в този мач прекалено спокойни, за разлика от Модена. Съперникът ни затрудни много, защото излезе на терена с амбиция и желание за победа. Малко бяхме уморени от турнира в Доха и това също си оказа влияние", допълни българският капитан.
sportal.bg

eli_87

Брой мнения : 43
Registration date : 21.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: "Не аз спасих Тренто срещу Модена"   Съб Ное 14, 2009 1:41 pm

Както винаги скромен smile
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
scorpio
Пушка,липсваш ни!
Пушка,липсваш ни!

Брой мнения : 9132
Registration date : 20.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: "Не аз спасих Тренто срещу Модена"   Съб Ное 14, 2009 3:27 pm

Скромен и винаги мислещ за отбора,а не за себе си като индивидуалност или с една дума-просто Матей!

ПисанеЗаглавие: Re: "Не аз спасих Тренто срещу Модена"   

Върнете се в началото Go down

"Не аз спасих Тренто срещу Модена"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1