Форумът на Матей Казийски

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Share | 

Матей: За мен е удоволствие и чест да продължа да играя с фланелката на Тренто

Go down 
АвторСъобщение
scorpio
Пушка,липсваш ни!
Пушка,липсваш ни!

Брой мнения : 9132
Registration date : 20.07.2008

ПисанеЗаглавие: Матей: За мен е удоволствие и чест да продължа да играя с фланелката на Тренто   Пон Дек 14, 2009 6:56 pm

Звездата на българския национален волейболен отбор Матей Казийски, сподели след подписването на нов договор със световния и европейски клубен шампион Итас Диатек (Тренто) до 2012 година, че за него е удоволствие и чест да продължи да играе с тази фланелка е нямал причини, заради които да сменя клуба.

"Наистина нямам причини, заради които да искам да сменям отбора след тези три прекрасни години в Тренто", заяви Казийски след удължаването на договора си. "Чувствам се много добре тук. Клубът е организиран, сериозен и амбициозен. Това са всичките условия, за да остана и да продължим да се стремим да постигнем още успехи като тези, които постигнахме, след като дойдох в Италия. За мен е удоволствие и чест да продължа да играя с тази фланелка", допълни звездата на България и капитан на БГ Тренто.

Брой мнения : 9773
Registration date : 08.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Матей: За мен е удоволствие и чест да продължа да играя с фланелката на Тренто   Пон Дек 14, 2009 7:19 pm

Радвам се много за Матей.. lof

KaTuTy92
Don`t Worry..Be Happy..
Don`t Worry..Be Happy..

Брой мнения : 1450
Registration date : 22.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Матей: За мен е удоволствие и чест да продължа да играя с фланелката на Тренто   Сря Дек 16, 2009 3:19 pm

Чест е разбира се да играеш в италиански отбор като Тренто smile И аз много се радвам за Матей hug
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
videto
Just meee
Just meee

Брой мнения : 3707
Registration date : 19.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Матей: За мен е удоволствие и чест да продължа да играя с фланелката на Тренто   Вто Фев 02, 2010 4:39 pm

За всеки би било чест да играе в Тренто,а Матей стана част от отбора,част без която отбора няма да е такъв именно за това си остана Evil or Very Mad
Вижте профила на потребителя
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Матей: За мен е удоволствие и чест да продължа да играя с фланелката на Тренто   

Върнете се в началото 
Страница 1 от 1