Форумът на Матей Казийски

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Share | 

Матей Казийски - 8-то чудо на света!

Go down 
АвторСъобщение
Силвия*
Разпределителят
Разпределителят

Брой мнения : 2074
Registration date : 17.07.2008

ПисанеЗаглавие: Матей Казийски - 8-то чудо на света!   Чет Дек 17, 2009 3:04 pm

Звездата на волейболна България и капитан на световния и европейски клубен шампион БГ Тренто Матей Казийски се оказа 8-ото чудо на света. Това смятат тифозите от личния му фенклуб в италианското градче, които снощи разпънаха голям трансперант в зала "Пала Тренто" с надпис "Матей Казийски - 8-то чудо на света!" и много по-малки плакати с надписи "Матей" по време на срещата от Шампионската лига "Индезит" срещу руския гранд Динамо (Москва), която "жълто-сините" спечелиха категорично с 3:0 гейма.

След края на мача българската суперзвезда не пропусна да благодари на своите почитатели. "Преди всичко искам да благодаря на публиката, че ме изненада така приятно", сподели Казийски. "Разбира се, че вярвахме в победата. За мен беше много емоционално да играя срещу Динамо (Москва), моят бивши клуб, но важното е, че победихме. А победихме защото всички играха отлично. 20-та победа в международни мачове е хубав рекорд, но за мен не е толкова важен. Не правим сметки как ще се класираме за втората фаза и срещу кого ще играем. Нека първо свършат мачовете от груповата фаза", допълни капитанът на БГ Тренто.

http://sportal.bg/news.php?id=211400
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
(((: Ваня :)))

Брой мнения : 9773
Registration date : 08.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Матей Казийски - 8-то чудо на света!   Чет Дек 17, 2009 6:00 pm

Страхотен жест.. Браво на феновете bg

scorpio
Пушка,липсваш ни!
Пушка,липсваш ни!

Брой мнения : 9132
Registration date : 20.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Матей Казийски - 8-то чудо на света!   Чет Дек 17, 2009 8:54 pm

Навсякъде Матей е обичан и подкрепян..Наистина едно голямо браво на италианците!

Don`t Worry..Be Happy..
Don`t Worry..Be Happy..

Брой мнения : 1450
Registration date : 22.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Матей Казийски - 8-то чудо на света!   Пет Дек 18, 2009 2:40 pm

Това е било голяма емоция и изненада за Матей. Един голям поклон пред италианскта публика ! (bow) bravo
The Punisher
"Никога не се предавай!"

Брой мнения : 1907
Registration date : 30.11.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Матей Казийски - 8-то чудо на света!   Пет Дек 18, 2009 8:03 pm

Не знам за Матей, но на мен, само като видях снимката, косите ми се изправиха! Ето защо - точно заради хора като Казийски - винаги съм се чувстал горд, че съм БЪЛГАРИН! hug

bg
videto
Just meee
Just meee

Брой мнения : 3707
Registration date : 19.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Матей Казийски - 8-то чудо на света!   Вто Фев 02, 2010 4:29 pm

Ето това са фенове!!!!!
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Матей Казийски - 8-то чудо на света!   

Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форумът на Матей Казийски :: МАТЕЙ КАЗИЙСКИ :: НОВИНИ ЗА МАТЕЙ-
Идете на: