Форумът на Матей Казийски

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Share | 

Матей Казийски: Срещу Динамо играхме слабо

Go down 
АвторСъобщение
The Punisher
"Никога не се предавай!"

Брой мнения : 1907
Registration date : 30.11.2008

ПисанеЗаглавие: Матей Казийски: Срещу Динамо играхме слабо   Сря Яну 06, 2010 11:17 pm

Капитанът и звезда на Трентино Бетклик Матей Казийски призна, че той и съотборниците му са играли слабо при поражението от Динамо в Москва с 1:3 в Шампионската лига.

"Поражението срещу Динамо в Москва не може да се обясни само с доброто представяне на противника ни. То трябва да се търси и заради лошата ни игра”, каза капитанът на Трентино Бетклик Матей Казийски по повод на първата загуба на отбора в Шампионската лига с 1:3 от Динамо.

„Опитахме се да покажем нашата обичайна игра, но не успяхме напълно. Изправени пред загуба, волейболистите на Динамо се бориха повече от нас за успеха и го постигнаха. Сега не трябва да се правят трагедии от тази загуба особено след толкова много важни победи, които постигнахме през сезона.

"В този мач аз играх повече индивидуално, а не както трябваше и затова не можах да съм по-полезен на отбора ми. Не търся извинение за слабата ни игра свързана с умората от 5-геймовата победа над Пиаченца с 3:2”, допълни Матей.

http://sportal.bg/news.php?id=214093

bg
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
scorpio
Пушка,липсваш ни!
Пушка,липсваш ни!

Брой мнения : 9132
Registration date : 20.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Матей Казийски: Срещу Динамо играхме слабо   Пет Яну 08, 2010 7:50 pm

Норламно е да са играят слабо в някои мачове...Те не са машини,откъдето и да го погледнем....Тежка програма имат и не всеки път всички могат да са на 100%...Много хубаво изказване на Матей!

Върнете се в началото 
Страница 1 от 1