Форумът на Матей Казийски

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Share | 

Предпочитах да срещнем ЦСКA, за да се прибера вкъщи, но дано да стане в следващия кръг

Go down 
АвторСъобщение
The Punisher
"Никога не се предавай!"

Брой мнения : 1907
Registration date : 30.11.2008

ПисанеЗаглавие: Предпочитах да срещнем ЦСКA, за да се прибера вкъщи, но дано да стане в следващия кръг   Пет Яну 22, 2010 12:57 pm

Матей Казийски: Предпочитах да срещнем ЦСКA, за да се прибера вкъщи, но дано да стане в следващия кръг

Суперзвездата на българския волейбол и капитан на световния клубен шампион БГ Тренто Матей Казийски сподели след жребия за плейофите на Шампионската лига, след който им се падна белгийския Кнак Рандстад (Рьозеларе), че предпочитал българския ЦСКА, за да се прибере вкъщи, но все пак се надява това да стане в следващия кръг.

"Честно казано предпочитах да се срещнем с ЦСКа, но само защото щях да имам възможност да се прибера вкъщи. Би било чудесно а стане в следващия кръг", каза Матей. "Но за да стане това обаче трябва първо а преодолеем Рьозеларе, клуб с голяма волейболна традиция и дори само за това трябва да внимаваме много. Определено сме фаворите, но не трябва да подценяваме белгийците", допълни Казийски.

http://sportal.bg/news.php?id=216914

bg
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
(((: Ваня :)))

Брой мнения : 9773
Registration date : 08.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Предпочитах да срещнем ЦСКA, за да се прибера вкъщи, но дано да стане в следващия кръг   Пет Яну 22, 2010 3:41 pm

И аз много искам да стане така, че да дойдат у нас.Би било направо страхотно bg

KaTuTy92
Don`t Worry..Be Happy..
Don`t Worry..Be Happy..

Брой мнения : 1450
Registration date : 22.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Предпочитах да срещнем ЦСКA, за да се прибера вкъщи, но дано да стане в следващия кръг   Пет Яну 22, 2010 5:16 pm

Ще е чудесно да,ама аз лично съм скептична, за класирането на ЦСКА в следващата фаза..смисъл не,че ги подценявам,но просто чувство smile
Rumy_love_volley

Брой мнения : 588
Registration date : 16.06.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Предпочитах да срещнем ЦСКA, за да се прибера вкъщи, но дано да стане в следващия кръг   Пет Яну 22, 2010 5:51 pm

Аз пък си мисля, че ЦСКА и Тренто ще преодолеят съперниците си и ще могат да се срещнат! smile
(((: Ваня :)))

Брой мнения : 9773
Registration date : 08.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Предпочитах да срещнем ЦСКA, за да се прибера вкъщи, но дано да стане в следващия кръг   Пет Яну 22, 2010 8:33 pm

Ако трябва да бъда честна, а то трябва, и аз не мисля, че ще успеят.Силно се надявам, но липсата на опит тук е от огромно желание, а червените определено нямат тази рутина.Въпреки всичко сме били свидетели на чудеса не един и два пъти точно във волейбола.Никой не смяташе, че ще излят от групите, те излязаха, сега не сме оптимисти, може пък и да победят.Успех!

scorpio
Пушка,липсваш ни!
Пушка,липсваш ни!

Брой мнения : 9132
Registration date : 20.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Предпочитах да срещнем ЦСКA, за да се прибера вкъщи, но дано да стане в следващия кръг   Пет Яну 22, 2010 9:17 pm

Щеше да е хубаво да се срещнат и да видим Матей пред родна публика,но като играч на Тренто,но...аз лично съм оптимист и мисля,че ЦСКА ще успеят!Да,трудно ще е,но трудно беше и да победят Тур,но го направиха.Нищо не се знае остава ни само да ги подкрепяме,пък каквото сабя покаже!

Don`t Worry..Be Happy..
Don`t Worry..Be Happy..

Брой мнения : 1450
Registration date : 22.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Предпочитах да срещнем ЦСКA, за да се прибера вкъщи, но дано да стане в следващия кръг   Съб Яну 23, 2010 8:52 am

Изцяло подкрепям Ваня smile
videto
Just meee
Just meee

Брой мнения : 3707
Registration date : 19.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Предпочитах да срещнем ЦСКA, за да се прибера вкъщи, но дано да стане в следващия кръг   Вто Фев 02, 2010 4:42 pm

Ванче много точно казано,просто има някакъв шанс колкото и малък да е lucky
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Предпочитах да срещнем ЦСКA, за да се прибера вкъщи, но дано да стане в следващия кръг   

Предпочитах да срещнем ЦСКA, за да се прибера вкъщи, но дано да стане в следващия кръг
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1