Форумът на Матей Казийски

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Share | 

Император Матей I: Ще докажем, че титлата ни в ШЛ не е случайна

Go down 
АвторСъобщение
The Punisher
"Никога не се предавай!"

Брой мнения : 1907
Registration date : 30.11.2008

ПисанеЗаглавие: Император Матей I: Ще докажем, че титлата ни в ШЛ не е случайна   Сря Апр 07, 2010 1:55 pm

Мегазвездата на българския волейбол Матей Казийски и капитан на световния и европейски клубен шампион Трентино БетКлик (Тренто) сподели броени дни преди "Файнъл Фор"-а на най-престижния европейски клубен турнир Шампионската лига "Индезит" в полския град Лодз, че ще докажат, че титлата им от миналата година в Прага не е случайна.

"В Лодз ще ми бъде четвъртата финална четворка в Шампионската лига "Индезит". Финалите винаги ми дават много нови и силни емоции. Ето защо съм особено щастлив, че вече съм играл на три, защото по този начин имам известен опит и ще мога да се контролирам добре в тези два много трудни дни и то не само физически, а и психически. В събота и неделя ще се опитаме да изживеем още един щастлив момент, тъй като сме отново на финалите. Очите на всички волейболни фенове ще са насочени към нас и затова искаме да спечелим отново. Със сигурност ще бъде много по-трудно, защото понякога може да се случи така, че да спечелиш първия път с късмет или шанс, но ако спечелим втора поредна титла ще докажем окончателно, че победата ни в Прага миналата година не е случайна", коментира Матей Казийски пред телевизия Sportitalia няколко дни преди "Файнъл Фор"-а в ШЛ.

"В "Атлас Арена" ще ни очаква много гореща публика. Знам много добре страстта на поляците към волейбола, защото съм играл там с Тренто и преди, а преди това и с националния отбор на България", продължи Императора. "Пред същото нещо ще са изправени и останалите три отбора от финалната четворка. На полуфинала ще срещнем Блед, който е истинската изненада през този сезон в Шампионската лига. Словенците ме впечатлиха с много добрия си отборен дух и способността да играят добре заедно без видими индивидуалности. Никой не очакваше, че могат да стигнат до тук. Не трябва да приемаме лековато това, че ще срещнем тях на полуфинала и трябва да останем концентрирани. Настроението в отбора ни е страхотно, но някои имат физически проблеми като Висото и Рафаел. За това е трудно да се каже как ще играем в събота следобед, но независимо от това съм убеден, че Тренто ще спечели накрая", каза още Матей.

"За момента не мисля за финала. За него ще мислим, когато преодолеем Блед", заяви Казийски. Динамо Москва или Белхатов ли? Това са два много силни отбора, но не мисля, че ще променим много тактиката към единия или другия. От една страна може да се изправя срещу Винярски, а от друга срещу Салпаров, двама играчи, които са ми много близки приятели. Ще бъде удоволствие за мен да играя срещу тях, но те имат едно предимство. Знаят много добре как играя и познават добре силните и слабите ми страни", завърши капитанът на БГ Тренто.

Тренто среща във втория полуфинал в Лодз словенския АХ Волей (Блед). Срещата е в събота (10 април) от 19:30 часа българско време.

http://volleyball.sportal.bg/news.php?news=230993

bg
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
(((: Ваня :)))

Брой мнения : 9773
Registration date : 08.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Император Матей I: Ще докажем, че титлата ни в ШЛ не е случайна   Сря Апр 07, 2010 7:21 pm

Много хубаво всичко си е казал човека da Земно и вярно da

Върнете се в началото 
Страница 1 от 1