Форумът на Матей Казийски

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Share | 

Матей: В Италия феновете на Тренто превеждат от български, за да четат новините за нас

Go down 
АвторСъобщение
The Punisher
"Никога не се предавай!"

Брой мнения : 1907
Registration date : 30.11.2008

ПисанеЗаглавие: Матей: В Италия феновете на Тренто превеждат от български, за да четат новините за нас   Нед Май 23, 2010 5:29 pm

Матей: В Италия феновете на Тренто превеждат от български, за да четат новините за нас

Волейболист №1 на България за 2009 година в анкетата на Sportal.bg Матей Казийски разкри една любопитна подробност за феновете на неговия италиански клуб Итас Диатек (Тренто).

„В Италия знаят защо у нас тима ни е известен като БГ Тренто. Най-запалените фенове на отбора ни следят всичко, което се пише и в България за отбора, благодарение на различни типове преводачки те знаят винаги и навсякъде какво се пише за нас”, заяви Матей Казийски в специално интервю за Sportal.bg.

http://volleyball.sportal.bg/news.php?news=239104

bg
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
scorpio
Пушка,липсваш ни!
Пушка,липсваш ни!

Брой мнения : 9132
Registration date : 20.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Матей: В Италия феновете на Тренто превеждат от български, за да четат новините за нас   Пон Май 24, 2010 1:51 pm

Познато ми е това Very Happy
Дори мен са ме молили две италианки да им превеждам...
Страхотно е усещането,че си накарал безброй много хора да започнат да се интересуват и да учат думи на трудния ти роден език

Върнете се в началото 
Страница 1 от 1