Форумът на Матей Казийски

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Share | 

Матей Казийски: Не искам още един полуфинал срещу Полша

Go down 
АвторСъобщение
The Punisher
"Никога не се предавай!"

Брой мнения : 1907
Registration date : 30.11.2008

ПисанеЗаглавие: Матей Казийски: Не искам още един полуфинал срещу Полша   Пет Авг 20, 2010 10:51 pm

Звездата на българския волейбол Матей Казийски сподели след престижната победа над европейския шампион Полша с 3:1 на силния турнир "Хуберт Вагнер" в Бигдошч къде на шега къде не, че не иска още един полуфинал на голямо първенство срещу "Дружина полска", защото няма да преживее още една загуба.

"Много съм доволен от тази среща. Спечелихме важен мач срещу един много силен отбор. Беше много за нас да започнем контролите с една много важна победа, защото до сега имахме затворен цикъл на подготовка за Световното първенство. Всъщност в двубоите между Полша и България винаги е имало голяма доза емоция и много борба. Опитахме се да дадем всичко от себе си днес и успяхме. Най-важното е, че играхме страхотен волейбол", коментира Казийски.

"Бих предпочел да избегнем среща с Полша на Световното първенство. Сигурен съм, че не искам да играем с поляците на полуфиналите, защото няма да преживея още една загуба", допълни звездата на България с усмивка.

http://volleyball.sportal.bg/news.php?news=254758

bg
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
scorpio
Пушка,липсваш ни!
Пушка,липсваш ни!

Брой мнения : 9132
Registration date : 20.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Матей Казийски: Не искам още един полуфинал срещу Полша   Нед Авг 22, 2010 5:34 pm

Определено и аз не искам да срещаме поляците в Италия,защото играем доста трудно срещу тях иии всеки път се измъкват някак си тънко и са преди нас..мисля,че ако ги пропуснем тази година ще е многоо добре!

Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Матей Казийски: Не искам още един полуфинал срещу Полша   Пон Авг 23, 2010 12:16 pm

Разбилам Мати напълно. Като знам колко много труд полагат момчетата със сигурност не им е лесно да побеждават мачове наред и после да отпаднат на толкова близо от финала! sad
Siyana
Фенка на Жеков

Брой мнения : 694
Registration date : 27.12.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Матей Казийски: Не искам още един полуфинал срещу Полша   Пон Авг 23, 2010 6:08 pm

Деси, определено подкрепям!
itety
Sweety_cherry

Брой мнения : 231
Registration date : 12.07.2010

ПисанеЗаглавие: Re: Матей Казийски: Не искам още един полуфинал срещу Полша   Пон Авг 23, 2010 7:24 pm

Мисля че,никои не иска да ги срещаме
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Матей Казийски: Не искам още един полуфинал срещу Полша   

Върнете се в началото 
Страница 1 от 1