Форумът на Матей Казийски

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Share | 

България е сред фаворитите

Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
(((: Ваня :)))

Брой мнения : 9773
Registration date : 08.07.2008

ПисанеЗаглавие: България е сред фаворитите   Нед Сеп 19, 2010 5:28 pm

Матей Казийски: България е сред фаворитите

С Матей Казийски до голяма степен са свързани българските надежди за добро представяне на световното първенство по волейбол, което започва в Италия на 25 септември. Попитахме звездата на европейския клубен шампион Тренто каква е атмосферата в тима в навечерието на най-важното състезание за годината.

- Матей, има ли проблеми в отбора?

- Не, духът е много висок. Първо ще играем на силен турнир във Франция. Тези мачове ще бъдат доста полезни, защото можем да изпробваме някои неща. Имаме нужда от още малко обиграване, за да сме максимално подготвени.
- Петлите са ваш съперник и в групата за световното. Предимство ли е, че ще ги срещнете преди мондиала?
- По принцип винаги е добре когато има много контроли. В такива мачове получаваш шанса да изпробваш различни тактически ходове в реална игрова ситуация. Дали това, че ще играем контрола с Франция, е предимство? По-скоро не. Както ние ще ги опознаем, така и те ще направят същото.
- Ще има ли изненади на световното, как мислите?
- На всеки Мондиал има поне един отбор, който стига неочаквано напред. Кой ще бъде на това световно, не знам. Има доста тимове с добри шансове за титлата и все някой от тях ще се отличи повече, а другите - по-малко.
- България сред фаворитите ли е?
- Категорично да.
- Какви наставления ви дава в последните тренировки треньорът Силвано Пранди?
- В последните няколко тренировки започнахме да се подготвяме тактически за първия мач с Китай. Все още сме на теоретично ниво, тъй като остава доста време до срещата с азиатците.
- Чувате ли се с треньора ви в Тренто Радостин Стойчев, който вече води подготовката на тима?
- Да, разбира се. Те вече тренират, макар че в състава не са всички играчи.
- Стойчев ще пътува ли до Торино, където България ще играе мачовете си от предварителната група?
- Ами, не знам. Зависи от ангажиментите му, но поне за някой от мачовете според мен ще дойде.
- От всички участници България разполага с най-много играчи от италианската Серия А1. Това предимство ли е?
- Вярвам, че в Италия ще се чувстваме добре. Не само защото по-голямата част от момчетата познават тази страна, а защото това е едно добро място за волейбол. Иначе е извън всякакво съмнение, че опитът, който се придобива в Серия А1, е от голяма полза. Това е важно за състезание като световен шампионат.
- На 23 септември навършвате 26 години. Как ще празнувате?
- Няма да има време за празници, защото ще се подготвяме за мачовете. Надявам се накрая да имаме повече поводи да се веселим.

7 дни спорт

scorpio
Пушка,липсваш ни!
Пушка,липсваш ни!

Брой мнения : 9132
Registration date : 20.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: България е сред фаворитите   Нед Сеп 19, 2010 8:15 pm

Надявам се,че Матей ще получи най-хубавия подарък за рождения си ден,макар и с малко закъснение

Sweety_cherry

Брой мнения : 231
Registration date : 12.07.2010

ПисанеЗаглавие: Re: България е сред фаворитите   Пон Сеп 20, 2010 6:40 pm

А аз исках да попитам нещо,но нз дали тук е правилното място,моля да ме извините,ако не е...Исках да попитам дали няма да организираме някаква изненада за рождения му ден?
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
krissityyy
If only...

Брой мнения : 470
Registration date : 04.09.2010

ПисанеЗаглавие: Re: България е сред фаворитите   Вто Сеп 21, 2010 9:49 am

Да това е много добър въпрос и идея smile Аз съз ЗА smile Само трябва да измислим каква think
bojotami
Момичето на безкрайността

Брой мнения : 620
Registration date : 01.06.2010

ПисанеЗаглавие: Re: България е сред фаворитите   Вто Сеп 21, 2010 4:16 pm

Бройте ме и мен ЗА ...предлагам да сме запомнящи се, знам ли, може на посрещането след световното да го изненадаме с нещо оригинално, на което ще се зарадва.
Включвам мозъчните си клетки и започвам за мисля нещо който e ЗА нека също мисли и дава идеи ppp
krissityyy
If only...

ПисанеЗаглавие: Re: България е сред фаворитите   Вто Сеп 21, 2010 4:47 pm

Ммм имам една идея,значи първо мисля,че не е нужно да е някакъв скъп подарък,а просто нещо,което да му бъде като спомен!Та,идеята ми е да купим някаква кутия и всеки,който иска да се включи да напише на малки листчета(цветни) пожелания,ама не от рода "много здраве,щастие,късмет" Very Happy ,а нещо яко и въздействащо!Може да са в различни форми!Също така можем още да сложим наши снимки с Матей примерно в цветни пликове и мисля,че това ще е като някакъв спомен от феновете му и винаги ще му напомня колко много хора го подкрепят и обичат!Отвън можем да облепим кутията примерно с HAPPY BIRTHDAY или с неговото име,нещо такова,може отстрани да напишем,че е от целия форум и така smile Естествено всичко ще е направено много яко! smile Като допълнение може да вземем няколко балона с хелий ppp И това от мен засега ppp
Siyana
Фенка на Жеков

Брой мнения : 694
Registration date : 27.12.2009

ПисанеЗаглавие: Re: България е сред фаворитите   Вто Сеп 21, 2010 5:29 pm

Харесва ми на Криси идеята, обаче как ще се съберат на всички снимките, + това тези които не сме от София какво правим?!
bojotami

ПисанеЗаглавие: Re: България е сред фаворитите   Сря Сеп 22, 2010 6:56 am

Доста интересна идея от Криси.. и аз съм съгласна с нея ppp
аз бях измислила да купим един голам албум, в който да си сложим снимките ни с Мати за да види той колко много хора сме с него и го подкрепяме... според мен снимките в комбинация с кутията на Криси и може би стихотворение ( много съм добра в стихотворенията), биха били идеален подарък, а относно това, че не всички сме от София, тези които не са просто може да се включат като чрез препорачителна поща изпратят своите материaли... какво мислите? think
itety
Sweety_cherry

ПисанеЗаглавие: Re: България е сред фаворитите   Сря Сеп 22, 2010 8:09 am

Аз съм с две ръце 'ЗА' доста интересно ще се получи smile
krissityyy
If only...

ПисанеЗаглавие: Re: България е сред фаворитите   Сря Сеп 22, 2010 9:38 am

Да,аз също мислех да предложа стихотворение,ако някой е добър в това,защото аз не съм Very Happy !Мисля,че ще се получи много хубаво!Стига да успеем да го направим и да можем да отидем на посрещането smile Ами значи сега всеки ще измисля някакви пожелания,ще ги пишем на някакви листчета,нали? и може някой ден да се видим и да изберем кутия,албум и всичко да го съберем в кутията!Най-добре е след това тя да остане в някой,който със сигурност ще ходи на посрещането,че да не се получи кофти после! ppp А за тези,които не са наистина е удобно да ги изпратят по пощата ppp
itety
Sweety_cherry

ПисанеЗаглавие: Re: България е сред фаворитите   Сря Сеп 22, 2010 1:15 pm

Да наистина дано да можем да идем всички smile много се надявам да има посрещане като миналата година пред НДК,мисля че беше към 7 ,но не съм сигурна.Ако има май най-добре ще е там да му го дадем.
Siyana
Фенка на Жеков

Брой мнения : 694
Registration date : 27.12.2009

ПисанеЗаглавие: Re: България е сред фаворитите   Сря Сеп 22, 2010 3:07 pm

Аз съм 100% сигурна, че няма да мога да отида на посрещането sad
itety
Sweety_cherry

ПисанеЗаглавие: Re: България е сред фаворитите   Сря Сеп 22, 2010 3:25 pm

жалкооо щеше да е хубаво всички да се съберем и да отидем
bojotami

ПисанеЗаглавие: Re: България е сред фаворитите   Чет Сеп 23, 2010 1:09 pm

Добре... сега остава само да чакаме и да видим съгласни ли са всички с идеята.... ще правим ли измисленото, или не и т.н. ... чакаме мнения и ако всички сме "за" предлатам да се захващаме, защото не е малко работота, а и бтв ако сте съгласни за пощата, кажете да ви дам адрес на който да ги пращате ppp
bojotami

ПисанеЗаглавие: Re: България е сред фаворитите   Чет Сеп 23, 2010 1:11 pm

Сианче, жалко наистина че няма как да дойдеш щеше да е хубаво тъкмо щяхме и да се видим sad
krissityyy
If only...

ПисанеЗаглавие: Re: България е сред фаворитите   Чет Сеп 23, 2010 1:27 pm

Мдаа много жалко,че няма да можеш да дойдеш,Сиянче Но се надявам да се видим друг път Ами да наистина вече ако всички са съгласни трябва да започваме с приготовленията Само се надявам Матей да не влезе във форума и да види какво сме намислили
bojotami

ПисанеЗаглавие: Re: България е сред фаворитите   Чет Сеп 23, 2010 2:24 pm

Аааа не само сега форума му е официално забранен Very Happy:D
bojotami

ПисанеЗаглавие: Re: България е сред фаворитите   Чет Сеп 23, 2010 2:51 pm

Междудругото момичета, сега ми дойде на идеята, относно материалите на момичетата които не са от Cофия... вместо да се мъчите с пощи и глупости, може да направим отделна тема в която да побликувате снимките си с Мати, а ние после ще ги извадим и готово... що се отнася до пожеланията, във въпросната тема може да ги побликувате, а ние ще ги напишем и пуснем... това че за жалост няма да сте в София на посрещането, не значи, че ние няма да отбележим, че подаръка е колективен - от цлия форум, но разбира се всичко казано до тук важи само ако приемате идеята за подаръка smile
itety
Sweety_cherry

ПисанеЗаглавие: Re: България е сред фаворитите   Чет Сеп 23, 2010 6:12 pm

Обаче бързо трябва да решим,защото няма да имаме време da
bojotami

ПисанеЗаглавие: Re: България е сред фаворитите   Пет Сеп 24, 2010 12:01 pm

Съгласна съм с Ита! smile
scorpio
Пушка,липсваш ни!
Пушка,липсваш ни!

ПисанеЗаглавие: Re: България е сред фаворитите   Съб Сеп 25, 2010 5:02 pm

Такаа...според мен е по-добре да изчакаме и да видим какво ще стане на Световното,определено в момента всичко се върти около Световното,а не толкова около рождения ден на Матей..страшно много работа е,а и миналата година правихме нещо подобно със снимките,после и споменика..идеята ми харесва,ноо знам ли и аз..по-скоро против съм..струва ми се малко ненужно..много подаръци станаха! smile

Междудругото говорих с Ванчето,тъй като тя не може да влезне- и тя е на същото мнение, т.е. против

Sweety_cherry

ПисанеЗаглавие: Re: България е сред фаворитите   Съб Сеп 25, 2010 8:42 pm

добре,защо да не го изненада ме?смисъл не е нужно точно това да е,но мисля че ще е хубаво smile имаш ли идея за нещо друго?
miss_clever

Брой мнения : 2179
Registration date : 17.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: България е сред фаворитите   Съб Сеп 25, 2010 9:56 pm

Така... и аз да се включа - като за начало, наистина е добра идея да се изчака, то самият Матей (а и всички от отбора) в момента мислят само и еднинствено за мачовете... не знаем как ще се развият нещата, но дано не ги виждаме в България преди 11 октомври. Също така мисля, че вероятността Матей, както и останалите, играещи в Италия, да останат там, за да се присъединят към клубовете си, е голяма. Пък и понякога с победите идват още идеи, а ако се стигне до подарък - ще са нужни ден-два при достатъчно добра организация. Още повече едва ли някой от състезателите се съмнява в това колко голяма е подкрепата на феновете da
bojotami

ПисанеЗаглавие: Re: България е сред фаворитите   Нед Сеп 26, 2010 6:49 am

Добре момичета съгласих се с вас, прави сте... бтв Деси добре че си се сетила да говориш и с Ваня, защото определено исках да чуя нейното мнение... вие знаете по-добре от мен кое е по правилно така, че ви се доверявам и съм съгласна че трябва да почакаме.. само искам да ви помоля ако по натам рещите да направим нещо все пак, да кажете за да се включа и аз ppp
scorpio
Пушка,липсваш ни!
Пушка,липсваш ни!

ПисанеЗаглавие: Re: България е сред фаворитите   Нед Сеп 26, 2010 11:33 pm

Ами ако решим нещо,каквото и да е,го публикуваме тук,така че всички да може да се включат da

ПисанеЗаглавие: Re: България е сред фаворитите   

България е сред фаворитите
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next