Форумът на Матей Казийски

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Share | 

Матей Казийски заби бивше гадже на Едгар Давидс

Go down 
АвторСъобщение
bojotami
Момичето на безкрайността

Брой мнения : 620
Registration date : 01.06.2010

ПисанеЗаглавие: Матей Казийски заби бивше гадже на Едгар Давидс   Сря Фев 09, 2011 8:42 am

Матей Казийски е отново влюбен. Волейболистът на Тренто и националния отбор има страстна връзка с колежката си Драгана Маринкович, която през този сезон играе в Спес (Конелиано) под ръководството на Драган Нешич.

196-сантиметровата Драгана минава за една от най-красивите спортистки в света. В Италия е известна като дупе № 1 на волейбола заради фантастичната си фигура.
28-годишната синеока хубавица има интересна съдба. Тя е родена в Хърватия, но наскоро взе сръбски паспорт и вече играе за националния отбор на западните ни съседи.
В интернвю за сръбски волейболен сайт тя признава, че славата на световна красавица я кара да се чувства приятно. Драгана обича да чете и е голяма почитателка на турбофолк иконата Цеца Величкович. Играла е във Фопапедрети (Бергамо), Скаволини (Пезаро), Парма, Перуджа и др.

Като всяка хубава жена стройната Драгана се радва на засилен интерес от страна на силния пол. Тя е била официална приятелка на холандския футболист Едгар Давидс, имала е връзка и със сръбския баскетболист Душан Шакота.

25-годишният Казийски няма толкова богата интимна биография. Откакто миналата пролет се раздели с дългогодишната си приятелка Соня, Матей не е имал сериозна връзка.

Отношенията му с Драгана са факт от месец. Сръбкинята очевидно също е хлътнала по един от най-личните български ергени, тъй като използва всеки удобен момент, за да пътува от Конелиано до Тренто. За връзката им вече се говори във волейболните среди в Италия.

в. "7 дни спорт"

Изненада!
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
(((: Ваня :)))

Брой мнения : 9773
Registration date : 08.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Матей Казийски заби бивше гадже на Едгар Давидс   Сря Фев 09, 2011 11:03 am

Аз не съм сигурна в достоверността на статията, за да я коментирам da

bombata_202

Брой мнения : 154
Registration date : 18.10.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Матей Казийски заби бивше гадже на Едгар Давидс   Сря Фев 09, 2011 6:22 pm

Докато не видя не вярвам smile
krissityyy
If only...

Брой мнения : 470
Registration date : 04.09.2010

ПисанеЗаглавие: Re: Матей Казийски заби бивше гадже на Едгар Давидс   Съб Фев 19, 2011 1:03 pm

Аз също не бих искала да коментирам!
scorpio
Пушка,липсваш ни!
Пушка,липсваш ни!

Брой мнения : 9132
Registration date : 20.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Матей Казийски заби бивше гадже на Едгар Давидс   Нед Фев 27, 2011 5:23 pm

Мисля си,че не е нужно да се пишат клюки като за футболистите.
Ако Матей наистина има нова приятелка,пожелавам му много щастие и любов,ноо все пак не съм сигурна,тъй като спекулации нон-стоп da

Фенка на Жеков

Брой мнения : 694
Registration date : 27.12.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Матей Казийски заби бивше гадже на Едгар Давидс   Вто Мар 01, 2011 7:15 am

Колко е вярно не знам .. ама ако е вярно - желая му много щастие!
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Матей Казийски заби бивше гадже на Едгар Давидс   

Матей Казийски заби бивше гадже на Едгар Давидс
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1